RAJD: PRZEMYŚL – KRZYWCZA – ŚREDNIA – ŁĘTOWNIA – PRZEMYŚL

Rajd pieszy dla członków SKT:

Trasa rajdu: Przemyśl – Krzywcza – Średnia – Łętownia – Przemyśl.

Termin rajdu: 29 września (środa).

Uczestnicy: W rajdzie bierze udział 10 uczniów + opiekun (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy: Deklaracje uczestnictwa (zgody rodziców) oraz wpłaty u opiekuna koła do poniedziałku 24 września.

Dystans i czas przejścia: ok. 9 km, do 4 godzin.

Szczegółowy plan:

1. Zbiórka pod szkołą – 8.00,
  2. Przejazd busem na trasie Przemyśl – Średnia (wyjazd spod szkoły 8.15),
  3. Rozpoczęcie rajdu – g. 9.00, Średnia,
  4. Przemarsz na trasie Średnia – Łętownia (zielony szlak przez Bukowy Garb, Karczmarową i Stojałów) ok. 9 km, ok. 3 – 4 godzin godzin,
  5. Odjazd z Łętowni autobusem MZK – g. 13.21,
  6. Zakończenie rajdu – 13.45/14.00 pod szkołą.

Obowiązuje: dobra kondycja i optymistyczny nastrój, odpowiedni strój marszowy, wyżywienie i woda we własnym zakresie.

Koszt: 20 zł za uczestnika (opłacamy przejazd busem na trasie Przemyśl – Średnia oraz bilet autobusowy z Łętowni do Przemyśla).

UWAGI:
Proszę o wypełnienie druku: zgoda dla uczestnika na udział,
a ponadto: jeżeli uczeń może wracać do domu bez konieczności dotarcia do miejsca zakończenia rajdu czyli placu szkolnego również konieczna jest zgoda rodziców.

UWAGA!!!
Warunkiem zorganizowania rajdu jest pełna liczebność grupy (10 osób) oraz odpowiednia pogoda w dniu wymarszu.

Wrażenia z wyprawy

Było fantastycznie! Jesienne pejzaże, mnóstwo wrażeń i dobrej zabawy 🙂 Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z wędrówki: