O nas

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci

Witajcie na stronie naszej szkoły, która we wrześniu 2014 rozpoczęła swój pierwszy rok szkolny. Na bieżąco aktualizowana strona jest żywym łącznikiem między szkołą, rodzicami, nauczycielami.

Szkoła im. I. Newtona to szkoła wymagająca ale i zarazem bezpieczna bliska i przyjazna dziecku. Chcemy, aby nauka w niej dla Was drogie dzieci stała się wielką wciągającą przygodą, aby tutaj otworzyło się dla Was wiele drzwi do niezwykłych dziedzin nauki i życia, by rozwinęły się Wasze pasje, co w efekcie zdecyduje o Waszych sukcesach.

Dyrekcja i Nauczyciele.

Motto naszej szkoły to MIERZYĆ WYŻEJ czyli pracować tak, aby sukces był w zasięgu każdego absolwenta Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. I. Newtona. Wychodzimy z założenia, GENIUSZ tkwi w każdym dziecku, aby go odkryć trzeba się nad nim pochylić. Ważne jest tutaj poświęcony czas, dobór odpowiednich metod i pomocy dydaktycznych, właściwy rozkład zajęć i posiłków gdyż to właśnie one dodają energii do pracy.