SPRZĄTANIE ŚWIATA W NASZEJ SZKOLE

Tegoroczna jubileuszowa akcja Sprzątanie świata – Polska 2018 przebiegała pod hasłem „Akcja – segregacja! 2 x więcej,    2 x czyściej”. Po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się do tej akcji. Celem piątkowej (21.09.2018 r.) akcji było budowanie świadomości ekologicznej, nauka segregacji śmieci, kształtowanie nawyków ekologicznych oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Tego dnia uczniowie wraz z nauczycielami udali się w teren. Wyposażeni w worki i rękawiczki ruszyli do walki o czysty teren wokół szkoły. Wszyscy pracowali z zapałem mając świadomość, że dbają o swoją przyszłość poprzez pielęgnację środowiska. Taka akcja jest dowodem na to, że lubimy wspólnie działać i pracować![Best_Wordpress_Gallery id=”77″ gal_title=”SPRZĄTANIE ŚWIATA W NASZEJ SZKOLE”]