PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA

W poniedziałek 24 września 2018 r. w świetlicy szkolnej odbyła się uroczystość Pasowania uczniów klasy I a na Świetliczaka. Uroczystość prowadzili uczniowie klasy IV a. Wspólnie z wychowawczynią przygotowali dla kandydatów na świetliczaków kilka prób: smaku, porządku, logicznego myślenia, wygimnastykowanego języka, „Kopciuszka” oraz zadań: znajomości regulaminu świetlicowego i umiejętności rozwiązywania zagadek. Po wykonaniu zadań nadszedł czas na ślubowanie i pasowanie. Wszystkie obecne dzieci zostały przyjęte do świetlicowej gromady Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Isaaca Newtona w Przemyślu, a na pamiątkę tego wydarzenia pani dyrektor Anna Blajer-Skomro wręczyła pierwszakom pamiątkowe medale. Wychowawcy świetlicy życzą nowym ŚWIETLICZAKOM wielu sukcesów w nauce oraz radości w życiu świetlicowym.[Best_Wordpress_Gallery id=”79″ gal_title=”PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA”]