CHŁOPAK NA MEDAL

28 września 2018r. w naszej szkole odbyło się święto z okazji Dnia Chłopaka. Po długich obserwacjach dziewczynki z każdej klasy przeprowadziły tajne głosowanie, dokonując wyboru kandydata, który miał zawalczyć o tytuł CHŁOPAKA NA MEDAL.
Uczennice z klasy 3 a wraz z panią Martą Derewońko przygotowały różne konkurencje i zadania.
Reprezentantami klas byli:
• I a – Mateusz Kijanka,
• II a – Bruno Makarowski,
• III a – Michał Cygan,
• IV a – Patryk Kapłoniak,
• IV b – Kornel Jasiński,
• V a – Dominik Kozyra.

Chłopcy wykonali wiele zadań takich jak: autoprezentacja, taniec, próba wytrzymałości, mądrości oraz próba degustacji kulinarnej. Ogromny aplauz publiczności zagrzewał ich do walki. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało oczywiście szanowne jury. Zwycięzca mógł być tylko jeden. Po podliczeniu punktów CHŁOPAKIEM NA MEDAL został Bruno Makarowski z klasy II a. Pozostali kandydaci otrzymali tytuł Najlepszego chłopaka w klasie. Zwycięzcy oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
Na zakończenie dziewczynki złożyły wszystkim chłopcom szczere życzenia oraz poczęstowały słodkościami.[Best_Wordpress_Gallery id=”81″ gal_title=”CHŁOPAK NA MEDAL”]