DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzień Nauczyciela obchodziliśmy w piątek 12 października. Już od samego rana uczniowie składali swoim wychowawcom ciepłe życzenia. Uroczystą akademię otworzyła Pani Dyrektor. W krótkim przemówieniu przywitała wszystkich przybyłych gości, Rodziców i uczniów oraz złożyła podziękowania wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego zaprosiła wszystkich do wspólnego świętowania. Podczas części artystycznej padły słowa podziękowań dla nauczycieli oraz życzenia samych słonecznych dni oraz zadowolenia z codziennej pracy. Były wiersze, uściski, uśmiechy, kwiaty, trochę humoru i koncert życzeń. Przy wspólnie śpiewanych piosenkach wszyscy świetnie się bawili. Każdy był w znakomitym nastroju, bo przez okna zaglądała ZŁOTA POLSKA JESIEŃ, a przed nami weekend!!![Best_Wordpress_Gallery id=”96″ gal_title=”DZIEŃ NAUCZYCIELA”]