LEKCJA BIBLIOTECZNA

W piątek 19 października 2018 r. uczniowie z klasy III a wzięli udział w zabawie czytelniczej przeprowadzonej w bibliotece szkolnej. Podczas zajęć rywalizujące ze sobą zespoły miały do wykonania różne zadania uwzględniające znajomość baśni wybranych z bogatej oferty Hansa Chrystiana Andersena. Za poprawnie wykonane zadania otrzymywały punkty. Zajęcia miały na celu pomóc dzieciom w zainteresowaniu się słowem pisanym oraz wyrabianie nawyku korzystania ze zbiorów biblioteki i zachęcić do udziału w konkursie czytelniczym. W czerwcu na zwycięzców konkursu czytelniczego czeka nagroda. Lekcja pokazała uczniom, że w bibliotece szkolnej można się dobrze bawić. Na zakończenie uczniowie z obu drużyn zostali poczęstowani słodkościami.[Best_Wordpress_Gallery id=”98″ gal_title=”LEKCJA BIBLIOTECZNA”]