HALLOWEEN

Halloween to zwyczaj zawiązany z maskaradą, obchodzony w wielu krajach w wieczór 31 października. Tego dnia w naszej szkole odbyły się konkursy na wystrój klasy i oryginalny kostium. Sale lekcyjne przybrały wyjątkowo straszny wygląd. Na ścianach, oknach, lampach pojawiło się wiele ozdób o motywie halloweenowym: pajęczyny, pająki, nietoperze, czarne koty, lampiony, duchy, zombie. Wszędzie królowała dynia z wyszczerbionymi zębami. Każda klasa wykazała się dużą pomysłowością i oryginalnością. Również nasi uczniowie przemienili się w różne stwory i straszydła. Po szkolnym korytarzu krążyły czarownice, wampiry, demony, duchy, szkielety i potwory, które chętnie straszyły kolegów i panie nauczycielki. W klasach można było poczęstować się halloweenowymi przysmakami. Pomimo mrocznego klimatu wszędzie słychać było śmiech dzieci.[Best_Wordpress_Gallery id=”110″ gal_title=”HALLOWEEN”]