JESIENNE CUDAKI

Wszyscy wiemy, że jesień to piękna pora roku, która niesie mnóstwo kolorów, dużo warzyw i owoców. Z tej to okazji panie Marta Derewońko i Estera Brzycka zorganizowały konkurs pt.: „Jesienne cudaki”. Chętni uczniowie z jesiennych darów mogli wyczarować przeróżne „cuda”.
Tak też uczynili. Ich wyobraźnia sprawiła, że z szyszek powstali Leśni przyjaciele, a cukinie i ziemniaczki zostały Leśnymi skrzatami. Dynia natomiast zamieniła się w Minionka, Newtonka oraz w „Królową Disco”. Wszystkie prace były ciekawe, pomysłowe i starannie wykonane. Powołane jury przyznało odpowiednie punkty i miejsca.
I miejsce – Mateusz Kijanka, klasa I a
II miejsce – Antoni Bobko, klasa II a
III miejsce – Lena Gaweł, klasa IV a
Wyróżnienie – Julia Mucha, klasa II a oraz Iwo Chwalisz, klasa II a
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w jesiennym konkursie.