HO, HO, HO !!!!!!!!!!!!!!

Idzie, idzie święty, z długą siwą brodą,
a dwaj aniołowie za ręce Go wiodą.
Niosą w wielkich koszach słodziutkie pierniki,
lalki, cukierki, misie i żołnierzyki.
Tak, to wszystko się działo w naszej szkole w dniu 6 grudnia.

W czwartkowy poranek młodszych i starszych uczniów spotkała milusia niespodzianka. Otóż w każdej klasie stała ogromna paczka. Dzieci głowiły się i zastanawiały od kogo i co w niej może być? Emocje i ciekawość wszystkich była tak duża, że zaraz po dzwonku prezenty zostały otworzone przez wychowawców i nauczycieli danej klasy. Okazało się, że są w niej worki z upominkami dla wszystkich grzecznych dzieci – oczywiście. W każdym z nich ukryte było zaproszenie do Filharmonii na przedstawienie baletowe pt.: „Dziadek do orzechów” oraz słodkości. W związku z powyższym nie mogło się obejść bez degustacji tych smakołyków. Radość dzieci z tak miłej niespodzianki była wielka. Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za prezenty i cudowny poranek.