DZIEŃ KOBIET

8 marca świętowaliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Jeszcze przed lekcjami panie i dziewczęta otrzymywały w dowód sympatii słodkości i kwiaty, które niezmiennie kojarzą się z tym świętem. Chłopcy z naszej szkoły przygotowali wspólny prezent, tym prezentem był program artystyczny poświęcony „od deski do deski” KOBIETOM. Przytoczono kilka ciekawostek dotyczących imion wszystkich pań pracujących w naszej placówce, poza tym mieliśmy okazję zobaczyć kilka najnowszych propozycji najsłynniejszych kreatorów mody – podziwialiśmy kreacje przeznaczone dla pań nauczycielek.

Były wiersze, piosenki, trochę humoru, kwiaty, życzenia, uśmiechy, komplementy i prezenty…

Dziewczętom bardzo podobała się postawa kolegów i już w poniedziałek, z okazji Dnia Mężczyzny, poczęstowały swoich kolegów słodyczami. Nasi młodzi panowie radośnie odtańczyli męski taniec.