IGRZYSKA DZIECI W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

W słoneczny dzień 27 maja na stadionie lekkoatletycznym im. Jarosława Kłymińskiego przy ulicy Dworskiego w Przemyślu odbył się trójbój lekkoatletyczny przemyskich szkół podstawowych dla dzieci urodzonych w 2008 r. i młodszych. W powiatowych Igrzyskach nie zabrakło uczniów naszej szkoły, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tej imprezie. Wszyscy uczestnicy startowali w biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Najwięcej punktów dla drużyny dziewczynek uzyskała Marcelina Bogdanowicz z klasy IV B a dla chłopców Aleksander Grzywacz z klasy IV A. Zespoły dziewczyn jak i chłopców zajęły VIII miejsca. Dziewczęta startowały w składzie: Hanna Prachowska, Zuzanna Mazur /kl. IVA/, Marcelina Bogdanowicz, Pola Chwalisz /kl. IVB/, Zuzanna Guty /kl. IIIA/. Skład chłopców: Aleksander Grzywacz, Patryk Kapłoniak, Dawid Pękalski, Jan Rozkoszny /kl. IVA/, Michał Cygan /kl. IIIA/. Do zawodów przygotowywała dzieci Maria Sugier. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej walki.