NOC W SZKOLE

7 i 8 czerwca 2019r tj. z piątku na sobotę Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. I. Newtona w Przemyślu tętniła gwarem. W klasach słychać było głośne rozmowy i śmiech. Przyczynili się do tego uczniowie, którzy postanowili po raz kolejny zanocować w szkole. Jedną z atrakcji tego wieczoru było wspólne wyjście do kina Helios na wieczorny seans filmowy. Obejrzeliśmy amerykański romantyczno-przygodowy musical pt.: „Aladdin”. Z zaciekawieniem śledziliśmy przygody ubogiego Aladyna zakochanego w księżniczce Jasminie, któremu pomagał Dżin
z magicznej lampy.

Wieczorny powrót z kina spowodował, że z apetytem spałaszowaliśmy pizzę. Chętnie przebraliśmy się w piżamy i mogliśmy poświęcić czas kolegom. Graliśmy w karty, gry planszowe, pięknie się umalowaliśmy, harcowaliśmy w śpiworach i z poduszkami lub zwyczajnie rozmawialiśmy. Młodsze dzieci, które wyczerpał ten dzień po wysłuchaniu bajeczki na dobranoc zasnęły. Starsze nie chcąc obudzić młodszych kolegów oglądały filmy. Mimo, że rozmowy słychać było do późnych godzin nocnych to już po godzinie szóstej wstali pierwsi śmiałkowie, którzy obudzili wszystkich. Okazało się, że w szkole nie ma śpiochów. Rozpoczęły się rozmowy, zabawy i wspólne porządkowanie sal lekcyjnych.

Do zobaczenia za rok!