DZIEŃ DZIECKA

3 czerwca wszyscy uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. 
I. Newtona w Przemyślu w strojach sportowych skierowali swoje kroki
w kierunku Stadionu Juvenia. Tam pod fachowym okiem kadry sportowej uczestniczyliśmy w zawodach sportowych. Każdy uczeń miał możliwość wziąć udział w dwóch z trzech przygotowanych konkurencjach sportowych: biegach, skoku w dal lub rzucie pałeczki palantowej. Dodatkowymi atrakcjami były dmuchańce oraz zabawy w miasteczku sportowym. Z uwagi na upał o właściwe nawodnienie i odżywienie naszych organizmów zadbały nasze mamy. Ze smakiem pałaszowaliśmy pizzę, precelki, ciasteczka oraz jabłka i banany.

Dzień Dziecka łączący zabawę z zawodami sportowymi był okazją do wspólnej rozrywki dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie
i przeprowadzenie imprezy.