POWIATOWO INDYWIDUALNO-DRUŻYNOWEGO BIEGI PRZEŁAJOWE

W dniu 9 października w ramach Igrzysk Dzieci na Błoniach przemyskich odbyły się powiatowe zawody w Indywidualno-drużynowych biegach przełajowych na których nie mogło zabraknąć reprezentacji naszej szkoły. Bardzo dobrze spisały się uczennice z rocznika 2009 i młodsze, które drużynowo na dystansie 600 m zajęły IV miejsce startując w składzie: Hanna Mazur kl. III A, Zuzanna Ziemska, Antonina Południak, Zuzanna Mazur, Mira Lisowiec, Emilia Karp wszystkie z klasy V A. W tej samej kategorii wśród chłopców reprezentanci naszej szkoły uplasowali się na VI pozycji występując w składzie; Mikołaj Stasiuk z klasy III A, Maksymilian Ziober, Antoni Bator z klasy IV A, Aleksander Grzywacz, Patryk Kapłoniak, Dawid Pękalski z klasy V A. Rywlizację rocznika 2007 i 2008 rozegrano na dystansie 800 m. Nasze dziewczęta uplasowały się na VII miejscu występując w składzie: Marcelina Bogdanowicz, Pola Chwalisz, Iwona Lupa z klasy V B, Katarzyna Laska, Daria Zielińska z klasy VI A. Franciszek Stecura i Dawid Walczyszewszki z klasy V B w kategorii chłopców „wybiegali” VIII miejsce. Gratulujemy ambitnej walki i życzymy dalszych sukcesów w sporcie szkolnym. Opiekunem zawodników była Maria Sugier.