MIKOŁAJKI

5 grudnia do wszystkich klas zapukał pan listonosz, który wręczył uczniom tajemnicze koperty. Okazało się, że są to listy od świętego Mikołaja. Każdy list zawierał zaproszenia dla uczniów i wychowawców na seans filmowy w kinie Helios. Następnego dnia, w wesołych nastrojach udaliśmy się do kina. Razem z Elzą, Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszyliśmy w niebezpieczną i pełną przygód podróż do Krainy Lodu. Czas spędzony w kinie bardzo szybko minął tak jak i przygotowany dla nas popcorn. W drodze powrotnej najbardziej ociągali się nasi najmłodsi koledzy. Z zaciekawieniem zaglądnęli do Wioski Mikołaja wyszukując go i …. prezentów. Te czekały na wszystkich uczniów w klasach. W każdej sali „rozpierały się” ogromne pudełka z pięknymi kokardami. Z niecierpliwością zostały otwarte, szybko rozdane woreczki i spałaszowane słodkości.

Święty Mikołaju dziękujemy i pytamy czy mógłbyś przychodzić do nas częściej?