SZKOLNE ZAWODY Z MIKOŁAJEM

W dniu szóstego grudnia klasy: IIIA, IVA, VA, VB brały udział w grach
i zabawach mikołajkowych. Imprezę z pomocą uczniów z klasą VI A przeprowadziła mgr Maria Sugier. Uczniowie rywalizowali w 9 zabawach sprawnościowych, w których oprócz szybkości, zwinności i koordynacji ruchowej trzeba było rozwiązać zadania matematyczne a wcześniej wykonać klasowy plakat o tematyce sportowej. Drużyny liczyły po siedmiu uczniów ·a wspierali je aktywnie wychowawcy. Uczniowie niebiorący udziału w wyścigach głośno dopingowali swoje ekipy. Po wyrównanej walce wygrała klasa VB, drugie miejsce zajęła klasa IVA, trzecie miejsce wywalczyła klasa IIIA a IV miejsce klasa VA. Najwięcej punktów za sportowy plakat otrzymała klasa VA.

Pani dyrektor mgr Anna Blajer- Skomro podsumowując imprezę wręczyła wszystkim klasom dyplomy i marcepanowe mikołajki.