POMOC DLA BARTKA

W naszej szkole od września była organizowana akcja – „Pomoc dla Bartka”. Dzieci przynosiły nakrętki i wrzucały je do specjalnie przygotowanej skrzynki. Udało się zebrać trzy duże worki.

W dniu 17 grudnia 2019 r. odbyło się przekazanie zebranych nakrętek – cioci Bartka Tymoszko. Naszą szkołę w imieniu wszystkich uczniów reprezentował uczeń z klasy V b – Franciszek Stecura. Wraz z panią Martą Derewońko złożył świąteczne życzenia, pełne ciepła i nadziei na lepsze jutro dla Bartka i Jego Rodziny. Wręczył również kartkę
i świąteczny upominek. Pomoc będzie kontynuowana również w semestrze II, do czego bardzo zachęcamy. Ze sprzedaży nakrętek rodzice mogą kupić Bartkowi potrzebne środki potrzebne do poprawy stanu Jego zdrowia. Pamiętajmy – warto pomagać!!!!!!