IGRZYSKA DZIECI

W piękny słoneczny dzień 22 września na stadionie lekkoatletycznym im. Jarosława Kłymińskiego przy ulicy Dworskiego w Przemyślu odbyły się powiatowe Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce. Wśród przemyskich szkół nie mogło zabraknąć uczniów z naszej szkoły. Zawody odbyły się w kategorii dzieci urodzonych w 2008 roku i młodszych. W biegu na 60 m najlepiej spisała się uczennica klasy VI A Hanna Prachowska, która w półfinale wygrała swoją serię z wynikiem 10,02s co dało jej awans na bieg finałowy. W finale zajęła czwarte miejsce z wynikiem troszeczkę słabszym 10,13s. Kolega z klasy Aleksander Grzywacz, który również dostał się do finału w biegu na 60m zajął piąte miejsce z czasem 9,57s. W skoku w dal bardzo dobrze zaprezentował się uczeń z klasy V A Maksymilian Ziober skacząc na odległość 3,62cm co dało jemu piątą lokatę. Vinzent Oleksiak z klasy VIB w skoku w dal zajął VII miejsce z wynikiem 3,55 cm. Pozostali zawodnicy pobijali swoje życiówki i zajęli dalsze miejsca. Skład reprezentacji: Julia Łuc, Natalia Bochnacka, Franciszek Stecura /kl. VIB/, Karol Kowalski, Mateusz Wawro /kl. IVA/, Tymon Mikuła, Filip Kuca/kl. Va/. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!. Opiekunem reprezentacji szkoły była mgr Maria Sugier.