BohaterON W TWOJEJ SZKOLE

BohaterOn w twojej szkole to projekt, w którym uczniowie Klubu Młodego Historyka wzięli udział w październiku tego roku. W ramach zajęć klubowych uczniowie zapoznali się z historią Powstania Warszawskiego oraz założeniami projektu BohaterON. Wspólnie podjęliśmy decyzję o napisaniu listu do uczestnika Powstania Warszawskiego, aby podzielić się z tą osobą naszą pasją do historii Polski i regionu, w którym mieszkamy. Dlatego też zdecydowaliśmy się napisać o naszych bohaterach tj Orlętach Przemyskich.

Wykorzystaliśmy zdjęcia z naszej październikowej lekcji terenowej, aby stworzyć 4-stronicowy list do powstańca. Cieszymy się, że pomimo niesprzyjającej sytuacji epidemiologicznej oraz przejściu na nauczanie zdalne, udało nam się ukończyć projekt w terminie.

Uczestnicy projektu:
Lena Gaweł
Lena Kochanowicz
Tymek Mikuła
Hubert Pawliszak
Beata Opałka (opiekun)