UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego to jedno z wydarzeń, na które uczniowie czekają ze zniecierpliwieniem. W piątek 24 czerwca pierwsi w szkole pojawili się uczniowie klas I-III. Klasa IIIa przygotowała część artystyczną, podczas której podziękowała nauczycielom za opiekę i nauczanie. O godzinie 11.00 rozpoczęła się akademia uczniów klas starszych. Nieodzowną częścią tej uroczystości jest wręczanie świadectw z wyróżnieniem, nagród i dyplomów wyróżniającym się uczniom z klas IV–VIII. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły zostały wręczone świadectw ukończenia szkoły. Przy obfitości uśmiechów i wesołej atmosferze, można było zauważyć grupę, u której ta radość mieszała się ze smutkiem. Dla uczniów z klasy ósmej była to ostatnia akademia w naszej szkole. Na zakończenie uczniowie udali się do klas, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa szkolne, dyplomy oraz nagrody za dodatkowe osiągnięcia.

W imieniu Dyrekcji Szkoły i Grona Pedagogicznego życzymy wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji!

Wam Drodzy Ósmoklasiści życzymy sukcesów na kolejnym etapie życia, wiary we własne możliwości i podążania za marzeniami. POWODZENIA!