I SZKOLNY TURNIEJ PIŁKARZYKOWY

20 marca rozegrany został I Szkolny Turniej Piłkarzykowy. Do rywalizacji przystąpiło 6 dwuosobowych drużyn o bardzo rozpoznawalnych nazwach: Team MM, Jabra, BBC, Sos Słodko-Kwaśny, FC Pogrom i Duma Katalonii. Mecze rozgrywane były początkowo w fazie grupowej, dwie drużyny awansujące z każdej z grup rozegrały półfinały oraz mecze o trzecie i pierwsze miejsce. W finale, po niezwykle zaciętym spotkaniu, zwyciężyła ekipa Team MM w składzie Maksymilian Ziober i Michał Ampulski, pokonując FC Pogrom Dawida Pękalskiego i Gabriela Obłoczyńskiego. Miejsce trzecie zdobyła Duma Katalonii w składzie: Aleksander Grzywacz i Karol Kowalski. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej i fair play postawy. Turniej został zorganizowany dzięki zaangażowaniu Filipa Kucy i Dawida Pękalskiego, którzy również pełnili rolę bezstronnych sędziów.