WIZYTA W STADNINIE

13 czerwca uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do stadniny koni w Prałkowcach. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem oglądali konie różnej maści. Dla wielu dzieci była to pierwsza okazja żeby bliżej poznać te zwierzęta. Z ochotą wsiadały na konie i próbowały jazdy pod opieką instruktora. Po wrażeniach jeździeckich z apetytem zjadły grillowane kiełbaski i nabrały sił do zawodów sportowych. Najlepszymi sportsmenami zostali Wiktoria Partyka, Zosia Plichta i Leon Kramarz. Wielu uczniów zainteresował stojący obok stajni quad i chętnie zasiadali za kierownicą tego pojazdu. Na zakończenie wizyty odbyły się wspólne zabawy.

Mamy nadzieję, że wycieczka do Prałkowiec spowoduje, że nasi uczniowie zechcą kontynuować naukę jazdy konnej i spośród nich wyrośnie zawodowy dżokej lub amazonka.