ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

30 sierpnia w sali klasowej zebrali się kandydaci i kandydatki na uczniów naszej szkoły. Celem spotkania było wzajemne poznanie się. W miłej atmosferze wesoła gromadka dziewczynek i chłopców przedstawiała swoje imiona, powiedziała kilka zdań o sobie, bawiła się w „Muzyczną Ciuciubabkę”. Następnie dzieci udały się do sali gimnastycznej, gdzie wykazały się sprytem, pokonując tor przeszkód. Po sporcie przyszedł czas na odpoczynek, podczas którego bardzo sprawnie rozszyfrowywały nazwy przedmiotów potrzebnych uczniom w szkole. Wylosowanie kolorowych karteczek sprawiło, że utworzyły się cztery grupy. Każda z nich poddała się plastycznej wyobraźni i przeniosła pędzlem na papier wakacyjne wspomnienia.

Tak oto minął nam Dzień Integracji, dzięki któremu śmielej wkroczymy w nowy etap naszej edukacji.