ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

4 września oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/24. Naładowani pozytywną energią i wakacyjnymi wspomnieniami ochoczo zgromadziliśmy się na częściach oficjalnych, które poprowadził Pan Dyrektor Andrzej Świetlicki. Podczas akademii do grona naszych uczniów zostali przyjęci pierwszoklasiści. Złożenie ślubowania to ważna i podniosła chwila. Dzieci stały się uczniami za pomocą dotknięcia w ramie magicznym ołówkiem. Na dowód tego otrzymały jakże ważny dokument – legitymację szkolną. Nie zabrakło również pamiątkowych dyplomów i upominków.

W uroczystościach wzięły udział panie nauczycielki ze współpracującej z nami szkoły w Hiszpanii. Panie opowiedziały nam o swojej placówce i nauczyły nas kilku słów w języku hiszpańskim. Na zakończenie odbyły się pierwsze spotkania z wychowawcami. Pełni zapału i zmotywowani wkroczyliśmy w nowy rok szkolny.

Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów edukacyjnych.