OSTATNIA PROSTA PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY Z MATEMATYKI :)

Ostatnią lekcję matematyki przed egzaminem ósmoklasisty uczniowie klasy 8A odbyli w niecodziennych warunkach , a mianowicie na świeżym powietrzu! To niecodzienny moment, który pozwolił nam połączyć naukę z przyjemnością 😄

Na świeżym powietrzu powtarzaliśmy zagadnienia z teorii oraz rozwiązaliśmy zadania z arkuszy egzaminacyjnych. Wspólnie motywowaliśmy się nawzajem, przekonani, że każdy z nas może osiągnąć sukces na egzaminie. Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie i pozytywną atmosferę. Nauka to nie tylko książki i zadania – to także chwile spędzone razem, inspiracja i radość z osiągnięć 😄

Drodzy ósmoklasiści, życzę Wam spokojnych nerwów, skupienia i sukcesu na egzaminie! Pamiętajcie, że to tylko kolejny krok w Waszej edukacyjnej podróży. Bądźcie pewni siebie i dajcie z siebie wszystko! 💪😄 POWODZENIA !!!!! 😄

Nauczyciel matematyki