PODSUMOWANIE TRENINGÓW KARATE W NEWTONIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Koniec roku szkolnego to najczęściej czas na refleksję i podsumowanie pracy. Treningi karate Shorin-Ryu rozpoczęliśmy we wrześniu ubiegłego roku w małej grupie sześciu młodych adeptów, a dotarliśmy do wakacji już w gronie siedmiu wspaniałych 🙂 Po niespełna 70-ciu godzinach treningów udało się każdemu z karateków zdać pierwszy, poważny egzamin i uzyskać certyfikat 10 stopnia kyu 👍

Karate to droga tysięcy kroków, a kilka pierwszych już za nami. Mam nadzieję, że pasja do karate, która urodziła się umysłach moich młodych podopiecznych pozostanie z nimi przez całe życie.

Dziękuję nie tylko karatekom za sumienność i ciężką pracę (i zabawę), ale również i rodzicom i opiekunom za zaangażowanie i umożliwienie im realizowania się w karate.

Spokojnych i bezpiecznych wakacji! 🙂