EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ ZA NAMI!
Nasi uczniowie przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Sprawdzili swoją wiedzę z zasad ruchu drogowego oraz umiejętności praktycznej jazdy na rowerze. Wszyscy wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.
Gratulujemy uczniom uzyskania karty rowerowej i życzymy wielu bezpiecznych przejażdżek! 🚴









