WYCIECZKA DO KRAKOWA
W piątek, 12 czerwca klasa 8a wyjechała pociągiem na jednodniową wycieczkę do Krakowa. Pogoda w Przemyślu nie napawała nadzieją na ciepło, ale Kraków powitał nas słońcem. Z tej radości pogubiliśmy się już na samym dworcu … Pierwszy punkt programu to zwiedzanie Muzeum Książąt Czartoryskich z przewodnikiem....









