ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ.

To miłe święto, pochodzące ze Stanów Zjednoczonych, jest warte rozpowszechnienia. Samorząd Uczniowski zaproponował sympatyczne „zrywki” – przypominające o sile dobrego słowa. Rozklejono je w różnych miejscach szkoły, a każdy chętny mógł podarować lub zatrzymać dla siebie życzliwe wypowiedzenia.

Był to wyjątkowy, pełen uśmiechów, miłych gestów i pozytywnych emocji dzień. To również okazja do rozmów na temat tego, jak okazywać życzliwość w różnych sytuacjach i miejscach.

Dla podkreślenia ważności tego dnia uczniowie, jak i nauczyciele, byli ubrani na żółto bądź mieli żółte akcenty ubioru.

Wiemy, że otrzymana w tym dniu życzliwość będzie rozprowadzana dalej i pielęgnowana każdego dnia.

Pamiętajmy, że małe radości i drobne gesty życzliwości są najpiękniejszymi iskierkami naszej codzienności.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w tę akcję – Samorząd Uczniowski.